Dāvanas Vīriešiem

Dāvanas VĪRIEŠIEM kategorijā var atrast patiešām oriģinālas praktiskas dāvanas jebkuram dzīves notikumam, kuras ir piemērotas dāvināšanai ne tikai mīļotajam vīrietim, bet arī tuvam draugam vai radiniekam. Tāpēc nevilcinieties un sāciet pārsteigt savus vīriešus kopā ar Gift Box.

Termosi

Termosi ar uzrakstu daudzi piekrīt, ka mājās krūžu nekad nevar būt par daudz – it īpaši, ja viņiem ir dažādi uzraksti vai unikāls dizains. Līdz ar to, ja vēlaties izvēlēties interesantu un vienlaikus praktisku dāvanu, tad par tādu var kļūt oriģinālas krūzes. Tās patiks visiem, kas sāk rītu ar karstu dzērienu.

Termokrūzes

Termokrūzes un Termosi ar uzrakstu daudzi piekrīt, ka mājās krūžu nekad nevar būt par daudz – it īpaši, ja viņiem ir dažādi uzraksti vai unikāls dizains. Līdz ar to, ja vēlaties izvēlēties interesantu un vienlaikus praktisku dāvanu, tad par tādu var kļūt oriģinālas krūzes. Tās patiks visiem, kas sāk rītu ar karstu dzērienu.

Romantiskas krūzes

Romantiskas krūzes ar uzrakstu daudzi piekrīt, ka mājās krūžu nekad nevar būt par daudz – it īpaši, ja viņiem ir dažādi uzraksti vai unikāls dizains. Līdz ar to, ja vēlaties izvēlēties interesantu un vienlaikus praktisku dāvanu, tad par tādu var kļūt oriģinālas krūzes. Tās patiks visiem, kas sāk rītu ar karstu dzērienu.

Dāvanas Sievietēm

Dāvanas SIEVIETĒM kategorijā Jūs spēsiet atrast oriģinālu dāvanu Jūsu sievietei. Ir vērts atzīmēt, Jūs varēsiet atrast dāvanu ne tikai savai iemīļotai draudzenei, bet arī māsai, tantei, krustmātei vai pat mammai. Tāpēc nevilcinieties un sāciet pārsteigt savus tuvos jau šodien!

Gift-Box izsludina Instagram konkursu! no. 15.11-25.11

Gift-Box izsludina Instagram konkursu! https://www.instagram.com/p/B44AVPPpfB0/
Laimē lielisku dāvanu komplektu ar bambusa termokrūze.
Lai piedalītos:
? Esi @giftbox.riga.lv sekotājs
? Komentārā atzīmē 2 draugus
? Spied ❤ šim ierakstam.
Piedalies un laimē!
Uzvarētāju paziņosim jau 25. Novembrī.

Konkurss ir noslēdzies. Balvu saņem Apsveicam
@Dana_arajuma ???


Gift-Box объявляет в Instagram конкурс!!! https://www.instagram.com/p/B44AVPPpfB0/
Выиграй чудесный подарочный бокс с бамбуковой термокружкой.
Для участия в конкурсе:
? Подпишись на @giftbox.riga.lv
? В комментарии отметь 2 друзей
? Нажми ❤ публикации
Участвуй и выигрывай!
Победителя объявим уже 25. ноября!
#konkurss#giftbox#laime#nepalaidgarām#giveaway

курс окончен. Поздравляем! @Dana_arajuma ??

Shopping Cart
Scroll to Top