Piegāde

Ir iespēja pasūtīt dāvanu komplektu ar piegādi uz savām mājām vai ar tās piegādi citam cilvēkam (pēc Jūsu norādītās adreses).

Piegāde ir iespējama Rīgā, kā arī visā Latvijas teritorijā. Iegādājoties dāvanu komplektus Rīgā var norēķināties skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Latvijas teritorijā norēķināties tikai ar pārskaitījumu.

Saņemšanas veids – Rīgā ar kurjeru vai izņemt uz vietas 1 dienu laika . Latvijas teritorijā ar Omnivas pakomātu 2 dienas laika .

Sīkāka informācija pa telefonu : +371 27437377

Vai ir iespējama piegāde citās Latvijas pilsētās? Ja piegāde Latvijas teretorija.

Vai ir iespējams pasūtīt dāvanu komplektus, kas ir izveidoti ņemot vērā individuālās pasūtitāja vēlmes?

Jā, mēs varam izveidot dāvanu pēc Jūsu izteiktām vēlmēm. Šajā gadījumā Jums tikai jāizstāsta ko tieši vēlaties iestrādāt individuālajā dāvanu komplektā.

Jāņem vērā, ka pasūtījuma izpildes laiks ir 2 – 3 dienas (Neskaitot brīvdienas un svētku dienas)

Jā, mēs nosūtam dāvanu komplektus caur Omniva pakomātiem un ar kurjeru.

Piegādes ilgums uz citām pilsētām ir 2 – 3 dienas. Piegādes maksa Latvijas teritorijā sākot ar 3.88 eiro, Piegādes ar kurjeru Omniva 7.99 eiro saskaņā ar norādītajiem to izcenojumiem (www.omniva.lv)

Jā, mēs nosūtam dāvanu komplektus caur DPD pakomātiem un ar kurjeru.

Piegādes ilgums uz citām pilsētām ir 2 – 3 dienas. Piegādes maksa Latvijas teritorijā sākot ar 3.88 eiro, Piegādes ar kurjeru DPD 7.99 eiro saskaņā ar norādītajiem to izcenojumiem (www.dpd.lv)

Send to Lithuania and Estonia delivery time 1-2 days

Omniva.lv Filling time of parcel machines for Lithuania and Estonia

Shopping Cart
Scroll to Top